У школі №39 справжнє свято – тут відкрили новий сучасний навчальний клас

Вже першого вересня він прийме першачків. Тут є все необхідне для Нової Української школи. Діти зможуть навчатися в ігровій формі. Разом з майбутніми першокласниками відкрив кабінет заступник міського голови Володимира Буряка Анатолій Пустоваров.

– Сьогодні ми відкрили відремонтований клас, який зробили за місяць. Скоро сюди прийдуть діти, які будуть вчитися, – зазначив Анатолій Пустоваров. – У цьому році близько 40 кабінетах зробимо капітальний ремонт. Зробимо близько 30 ресурсних кімнат для інклюзії. І в кожен перший клас по всьому місту ми закуповуємо комп’ютер і необхідний дидактичні розвиваючі матеріали.

Він розповів, що також усі школи отримають необхідні меблі. Така системна робота допомагає привести до ладу школи, щоб діти могли навчатися в хороших умовах.

– Тут повинні бути цікаві кабінети, сучасні іграшки та розвиваючі матеріали. На все виділено більше 30 млн. грн. Сьогодні прийшли приймати роботу майбутні першокласники. Приємно, що вони залишилися задоволеними, – сказав Анатолій Пустоваров.па

Анатолій Пустоваров зазначив, що за ініціативою Володимира Буряка другий рік поспіль в міських школах ремонтують 1-4 класи. Нагадаємо, що в школі № 39 вже зробили ремонт у туалеті, замінили вікна на поверхах, з’явилося нове покриття на підлогах. До першого вересня сюди завезуть меблі, комп’ютер і всі необхідні матеріали для навчання.

Читайте також: У запорізькій лікарні запрацює сучасний ангіограф