У Запоріжжі стартує пілотний проект із сортування сміття

З наступного навчального року учні гімназії №31 будуть сортувати сміття. В навчальному закладі встановлять спеціальні контейнери для роздільного збирання побутових відходів. Дітям доведеться відділяти пластик, скло та папер.

Сьогодні на Еко Форумі, який проходить у  виставковому центрі «Козак-Палац», КП «Комунсантрансекологія», ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» та гімназія №31 підписали Меморандум, яким дали старт пілотному проекту із сортування побутових відходів.

сс1

Директор гімназії №31 Тетяна Трапезіна запевнила, що учні добре сприйняли ідею сортування сміття і вже починають привчати до цього своїх батьків.

Вивезенням сміття буде займатися ТОВ «Вельтум-Запоріжжя», у якого  є сортувальна лінія. Сміття буде розподілятися по фракціях – пластик, скло, папір – і потім реалізовуватися на підприємства, які займаються переробкою.

Найближчим часом сортувати сміття планують почати в усіх школах, садочках та лікарнях Запоріжжя, повідомляє сайт мерії.

Зазначимо, сьогодні, під час сесії міськради депутати погодили інвестиційну програму поводження з твердими побутовими відходами ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» на 2019 рік. Вона буде виконана за рахунок акумулювання власних коштів підприємства у загальній сумі 14,927 млн грн. Програмою передбачено придбання тисячі контейнерів на суму понад 10 млн грн, автоматичного стаціонарного засобу безперервного радіаційного контролю (630 тис. грн), високотехнологічного спеціалізованого бульдозера (2,666 млн грн).