Для міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги придбали портативний УДЗ-апарат нового покоління

До міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги потрапляє дуже багато важких пацієнтів, яким потрібно зробити термінову операцію. Там врятували не одне життя. Без сучасного медичного обладнання зробити це дуже важко. Тому міська влада Запоріжжя приділяє велику увагу закупівлі діагностичного та лікувального медичного обладнання, що особливо важливо  умовах пандемії коронавірусу.

Днями у лікувальному закладі з’явився сучасний апарат для утразвукового діагностування. Його особливість в тому, що він портативний та оснащений спеціальними датчиками для огляду зокрема легеневої тканини, повідомляє сайт міськради.

– За сприяння міської влади матеріально-технічна база лікарні поповнюється регулярно. Цей апарат – преміум-класу, переносний. Він буде задіяний у наданні невідкладної допомоги пацієнтам, адже дозволяє більш якісно визначати ту патологію, з якою вони надходять в ургентному порядку, – зазначив головний лікар КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» Дмитро Івченко.o_1e98asrop1eapkf31f091lvb10a427

За словами директорки департаменту охорони здоров’я міськради Вікторії Ушакової, сучасний УЗД-апарат дозволяє швидко проводити діагностику патологій або пошкоджень внутрішніх органів.

– Лікарі-анестезіологи, реаніматологи можуть оглядати легеневу тканину, щоб вчасно відрегулювати параметри штучної вентиляції легенів і змінити терапію, що особливо важливо для пацієнтів з коронавірусною інфекцією, важкими пневмоніями. На відміну від рентгену, завдяки цьому апарату можна швидше діагностувати зміни у легеневій тканині, які дуже стрімко розвиваються, – наголосила Вікторія Ушакова.o_1e98asroq5un1q971vfvjtc47s29

Нагадаємо, нещодавно для міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги придбали сучасну наркозно-дихальну станцію. Крім того, медзаклад оснащений сучасним ангіографом, який незабаром буде введено в експлуатацію, та іншим обладнанням, яке необхідне для порятунку життів запоріжців.

Читайте також: У Запорізькій області не зафіксували нових випадків коронавірусу