Сьогоднішня сесія Запорізької міськради знову відбудеться без ЗМІ та громадськості

Запоріжці зможуть подивитись трансляцію на телеканалі Z, адже через карантин чергова сесія пройде в закритому режимі.

На своїй офіційній сторінці в “Фейсбуці” мер Запоріжжя Володимир Буряк розповів, які питання розглянуть. Зокрема, одне з першочергових – це перерозподіл коштів на виплати надбавок у розмірі 300% медикам, які лікували хворих на коронавірус пацієнтів. Нагадаємо, за дорученням мера Володимира Буряка доплати за березень профінансували з міського бюджету, оскільки гроші, виділені з держбюджету, до міських лікарень досі не дійшли.

Крім того, на сесії депутати мають затвердити програму виходу Запоріжжя з коронакризи. Як писав сайт “Запорозька Січ”, її розробляли спільно з провідними експертами. Вона передбачає підтримку малого бізнесу, який найбільше постраждав від епідемії. Також серед питань  – продовження реалізації програми “Безпечне місто”, в рамках якої планується встановити понад 30 додаткових камер у скверах Запоріжжя. Розглянуть і проєкт рішення щодо реформування бібліотечної галузі, яке передбачає підвищення зарплат бібліотекарям та оновлення мережі бібліотек міста. Завдяки реалізації цієї програми Запоріжжя стане першим містом, яке виведе всі бібліотеки на сучасний рівень, не скоротивши при цьому жодного працівника.

Також міський голова поділився гарною новиною – після майже двомісячного зволікання, облдержадміністрація підписала титул будівництва нового пасажирського терміналу аеропорту «Запоріжжя». Тепер залишився лише підпис ДАБІ й термінал буде готовий приймати пасажирів після відкриття авіасполучення. Нагадаємо, в новому терміналі аеропорту Запоріжжя завершені всі роботи, однак через бюрократичні затримки відкрити його неможливо.

Читайте також: Аеропорту Запоріжжя є, чим пишатися