Дитяче стоматологічне відділення, яке раніше знаходилося в прибудові до житлового багатоповерхового будинку, переїхало в приміщення на базі 5 дитячої лікарні

Відділення відремонтовано та оснащено сучасною технікою. Але найголовніше,завдяки тому, що є можливість залучати анестезіологів та реаніматологів дитячої лікарні, стоматологічну допомогу тут зможуть отримувати діти з інвалідністю. Висококваліфіковані хірурги- стоматологи тепер готові не лише видаляти зуби, а й робити найскладніші операції.

Зробити таке оновлення кабінету вдалося у рамках програми міського голови Володимира Буряка із розвитку медицини, зазначив заступник міського голови, представник його команди Анатолій Пустоваров.

– Приємно бачити такі умови, що створені для роботи дитячих стоматологів. Радий і за діточок, які в комфорті та безпеці зможуть тут отримувати стоматологічну допомогу. Лікарі відтепер зможуть робити найскладніші маніпуляції с застосуванням наркозу найскладнішим пацієнтам з інвалідністю, – зазначив Анатолій Пустоваров.

Screenshot_164

Шість кваліфікованих медиків у дві зміни на двох стоматологічних установках лікуватимуть зуби малечі від 1 місяця від народження до 18 років. У окремій кімнаті облаштована операційна.

– Не в кожному місті України є таке відділення, з такими спеціалістами, як у нас, та з таким оснащенням по анестезіології, з реанімацією, де можна на найвищому рівні надати унікальні стоматологічні послуги дітям, – розповідає директор КП «Стоматологічна поліклініка №1 Марина Гавриленко. – В першу чергу це потрібно для дітей з інвалідністю. Таких дітей ми будемо приймати із всього міста, незалежно від прописки та проживання. Щоб провести операцію, дитина повинна буде лягти до стаціонару 5 дитячої лікарні.

Кандидат у народні депутати України Анатолій Пустоваров зазначив – місто і надалі буде надавати підтримку задля покращення матеріально-технічної бази міських лікарень, особливо дитячих.

– На прохання стоматологів, наступним кроком буде закупка дентального рентгену та ще кількох сучасних стоматологічних установок, – сказав він.