Нові тарифи будуть на 10% нижчі від діючих

17 березня НКРЕКП переглянула тарифи на теплопостачання, а у травні має затвердити нові тарифи на гарячу воду. Вони будуть нижчими ніж ті, що діють зараз, на 10%, повідомляє сайт міськради.

Це будуть нові тарифи, встановлені згідно з новим законом «Про житлово-комунальні послуги» для нових договорів, – розповів генеральний директор концерну «Міські теплові мережі» Олександр Грек.

Однак діятимуть зміни лише для тих абонентів, які уклали нові договори на обслуговування. Так, всі абоненти концерну “Міські теплові мережі” до 1 травня мали обрати одну з чотирьох моделей відносин з теплопостачальником та укласти відповідний договір. Вибір договору здійснюється шляхом загальних зборів та оформлення відповідного протоколу, який потім необхідно передати до концерну. Через карантин термін укладення нових типів договорів продовжений строком на 5 місяців після завершення обмежувальних заходів.

Оскільки не всі абоненти визначилися з моделлю договірних відносин з концерном, то й застосувати нові тарифи до них буде поки неможливо. У “Міських тепломережах” зазначають, що виходом з цієї ситуації може стати прийняття законопроєкту, який зараз розглядається у Верховній Раді. Він передбачає, що для абонентів, які не визначилися з типом договору, автоматично буде укладений індивідуальний публічний договір без обслуговування внутрішньобудинкових мереж.

У разі прийняття законопроєкту,документ буде опублікований на сайті концерну «Міські теплові мережі». І якщо впродовж місяця запоріжці не оголосять про вибір типу договору, або не укладуть його на інших умовах, договір вважатиметься укладеним автоматично.

Читайте також: Селища в Запорізькій області можуть залишитись без питної води