На сьогоднішньому засіданні уряд вирішив продовжити карантинні обмеження до 11 травня

Після цієї дати карантин будуть знімати поетапно.

За прогнозами фахівців Міністерства охорони здоров’я України, пік захворюваності на коронавірус очікується на початку травня. Виходячи з цього, уряд прийняв рішення продовжити дію обмежень до 11 травня.

Як зазначив прем’єр-міністр Дмитро Шмигаль, влада має чіткий план виходу з карантину, який складається з п’яти етапів. Його розпочнуть запроваджувати з 12 травня за умов сприятливої епідемічної ситуації, а саме: якщо протягом 10 днів кількість виявлених випадків захворювання в країні залишиться сталою або коливається в межах 5%, та лікарні будуть заповнені пацієнтами з COVID-19 менше, ніж на 50%.

–  Якщо все буде добре і епідемічна ситуація буде сприяти, то 11 травня ми зможемо говорити про відкриття парків та скверів, закладів торгівлі непродовольчими товарами, частини об’єктів побутових послуг. Можливо, будуть інші пом’якшувальні заходи. Але про них ми зможемо говорити пізніше, – зазначив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, у Запорізькій області на сьогодні лабораторно підтверджений 141 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію. 20 мешканців регіону одужали.

Читайте також: Які порушення карантину зафіксували в Запорізькій області на Великдень