Жителі селищ Балабине Кушугум та Малокатеринівка опинились перед загрозою відключення водопостачання

З 1 травня мешканці прилеглих до Запоріжжя селищ Балабине, Кушугум та Малокатеринівка могли опинитись без холодного водопостачання. Адже міське КП “Водоканал”, яке постачає воду для цих населених пунктів, використовує мережі обласного “Водоканалу” за договором позички. 30 квітня термін угоди про експлуатацію мереж завершується і обласне КП планувало повернути комунікації собі та самостійно обслуговувати населення.  При цьому комунальники області не встигли б за один день прийняти мережі та подавати воду, бо для цього зокрема потрібно було б укласти нові договори з частиною споживачів на водопостачання.

Голови селищ звернулись до мера Запоріжжя Володимира Буряка та міського КП “Водоканал” за допомогою в цьому питанні. Міський голова наголосив, що влада не має права залишати людей без води, і Запоріжжя готове сприяти у вирішенні цієї проблеми.

Володимир Буряк зауважив, що єдине рішення цього питання – продовжити договір позички мереж між міським та обласним “Водоканалами”, та надав доручення міському КП готувати документи на подовження дії договору до кінця 2020 року.

–   Тисячі мешканців Запорізької області й надалі зможуть отримувати воду. У той же часу обласна рада та обласне КП “Водоканал” матимуть час на вирішення організаційних питань, – зазначив Володимир Буряк.

Варто зазначити, що воду від міського КП “Водоканал” отримують більше 15 тисяч жителів селищ Балабине Кушугум та Малокатеринівка. При цьому тарифи у міського “Водоканалу” приблизно на 7 грн за м3 нижчі, ніж у обласного, повідомляє сайт мерії.

Читайте також: Мер Володимир Буряк показав новий запорізький трамвай