Масштабні ремонтні роботи концерн МТМ вестиме до 20 серпня 2022 року, ремонтуватимуть всі трубопроводи міста.

Про це повідомляє пресслужба концерну «МТМ».

З початку травня концерн проводить планові гідравлічні випробування на міцність і щільність теплових мереж. Були виявлені пошкодження трубопроводів, свищі, витоки через нещільності мережі.

Для проведення повного обсягу ремонтних робіт на теплових мережах та завершення випробувань термін зупинки котелень та припинення постачання гарячої води споживачам продовжили до 20 серпня.

Тобто майже до осені блага цивілізації запоріжцям не бачити.

До того ж, тарифи на гарячу воду в Запоріжжі збільшено. Ще в минулому році між Кабінетом Міністрів України та Асоціацією міст України, було підписано Меморандум, який регулював тарифи на тепло та гарячу воду для населення. Меморандум було прийнято на період поточного опалювального сезону. І саме завдяки дії цього документу тарифи на гарячу воду до кінця опалювального сезону не підвищувалися. А після завершення опалювального сезону, тобто з 1 квітня, дія Меморандуму була припинена.

Через це, згідно з законодавством, з 1 квітня концерн «Міські теплові мережі» повинен був нараховувати оплату за гарячу воду за актуальним економічно обґрунтованим тарифом, який раніше регулювався Меморандумом. Цей тариф було затверджено відповідним рішенням виконкому від 10 лютого 2022 року. Саме через це, тобто через призупинення дії Меморандуму, у квітні та травні тарифи на гарячу воду у місті підвищилися.

____

Посилання на наш Телеграм-канал