Вже цього року оформити дитину в садочок стане легше

У Запоріжжі відкриваються нові дитячі садки. Наразі ведеться реконструкція ще трьох, роботи в одному з яких підходять до фіналу.

Під час засідання виконкому міський голова Володимир Буряк наголосив, що за три роки черги до садочків у Запоріжжі вдалося скоротити в 9 разів.

– З 2016 року реалізуємо програму зі скорочення черги до дитячих садків. У результаті у трьох районах міста – Вознесенівському, Олександрівському, Хортицькому – черга вже відсутня. Зараз завершується реконструкція дошкільного закладу №169, що дозволить ліквідувати чергу у Заводському районі. Також у планах на цей рік завершення реконструкції ще двох дитячих садків. Маємо повністю ліквідувати чергу, після чого перейдемо до зменшення навантаження на дошкільні групи, – заявив Володимир Буряк.

Нагадаємо, восени відкриється дитячий садочок  №169 у Заводському районі, який не працював багато років. У навчальному закладі наближуються до завершення ремонтні роботи. Наразі також триває реконструкція дитсадків №220 в Дніпровському районі та 217 в Шевченківському.

Читайте також: Як у Запоріжжі оформити дитину в садочок.