Представники команди Володимира Буряка продовжують проводити робочі зустрічі з комунальними підприємствами міста

Сьогодні відбулася робоча зустріч депутата облради Віктора Буська з колективом КП «Водоканал». Він завітав до підрозділу, який обслуговує Хортицький, Дніпровський та Вознесенівський райони, щоб обговорити нагальні питання.

– На зустрічах з робочими колективами обговорюємо питання, які потрібно вирішувати в першу чергу. Я йду у парламент, щоб зробити місто кращим. Хочу, щоб усі закони приймалися з урахуванням запоріжців. Така моя основна місія, – зазначив Віктор Бусько.

Зустріч для колективу стала приємною несподіванкою. Вони одразу не могли згадати проблеми, з якими стикаються. В першу чергу, обговорили створення нових табличок.

Цей підрозділ «Водоканалу» знаходиться у житловому будинку. Кожного разу містяни стикаються з тим, що не можуть знайти офіс. Для цього потрібно, з кількох сторін будівлі, зробити вивіски. Ще одним важливим питанням було – проблеми з транспортом. З деяких районів складно доїхати.

– Незалежно де працює людина, її турбують повсякденні проблеми. Було озвучене питання щодо автобусного маршруту. Працівники підрозділу їздять на обслуговування абонентів громадським транспортом, тому і підняли це питання, – сказав генеральний директор КП «Водоканал» Олексій Нікіфоров.

Віктор Бусько зазначив, що міська влада поступово розв’язує цю проблему. Щороку закуповуються нові автобуси та перелаштовуються маршрути.

– Ми почали розв’язувати цю проблему. Регулярно спілкуємося з перевізниками. Але вони скаржаться, що не вистачає водіїв. Наша задача закупити міський транспорт, щоб розвантажити пасажиропотік. У місті повинно з’явитися ще 120 нових автобусів, –сказав Віктор Бусько. – Поступово ми зробимо концепт, щоб люди могли з будь-якої точки міста дістатися до центру.

Питання безпритульних тварин – актуальне для працівників «Водоканалу». Вони обслуговують і приватний сектор. Контролер ходить один. Часто зіштовхується з тим, що кидають собаки. Таке буває через необережне ставлення самих жителів приватного сектору. Іноді вони не прив’язують собак, або погано зачиняють хвіртку, і тварина виходить за межі двору. Але така проблема не тільки в приватному секторі. Поряд з будівлею знаходиться залізнична колія, і там ходять собаки. Нещодавно собака вкусила одну з працівниць.

Віктор Бусько сказав, що ця проблема існує. І її будуть вирішувати разом з депутатами.

– Бродячі собаки – велика проблема. Якщо тварин виловлювати і вивозити, зоозахисники влаштовують акції. Вони говорять, що це негуманно. Тому міська влада вже не перший рік виділяє кошти на вакцинацію, стерилізацію та чипування тварин. Тоді тварини не розмножуються. За останній рік бродячих собак дійсно стало менше, – зазначив депутат.

На зустрічі вирішили, що в першу чергу потрібно позначити місце знаходженні КП вивісками. Потім покращать побутові умови працівників. Поступово вирішаться всі інші питання. Для цього працівникам «Водоканалу» потрібно написати колективний лист, в ньому записати усе, що необхідно.