На засіданні міськвиконкому затвердили нові тарифи на вивіз сміття

Вивезенням твердих побутових відходів у Запоріжжі займається ТОВ “Вельтум-Запоріжжя”. Попередня вартість на утилізацію сміття була встановлена на початку минулого року. За цей час суттєво змінились розмір прожиткового мінімуму, зросли ціни на паливо, ремонті роботи, збільшилась вартість комунальних послуг.

Члени виконкому затвердили нові тарифи на вивезення та захоронення сміття. Вартість вивезення твердих побутових відходів складе 100,16 гривень за кубічний метр, великогабаритних – 197,32 гри/м. куб., ремонтних – 564,37 гри/м. куб., рідких – 203,59 гри/м. куб. Тариф на захоронення ТВП складатиме 222,86 грн за тону.

Таким чином, для мешканців багатоповерхівки тариф на вивезення сміття з 22,98 зросте до 29 гривень, для жителів приватного сектору з 26,98 збільшиться до 33 гривень. Нові ціни на послугу почнуть діяти з 15 травня.

При цьому, за рахунок інвестиційної складової тарифу ТОВ “Вельтум-Запоріжжя” планує придбати два нових сміттєвози, 800 нових контейнерів та бульдозер для захоронення відходів.

Читайте також: У Запоріжжі подорожчає проїзд в громадському транспорті – якими будуть нові тарифи