У жовті в місті відкриється новий тролейбусний маршрут №1

Тролейбуси №1 курсуватимуть віл площі Профспілок до острова Хортиця. Вони їздитимуть через головний проспект Запоріжжя, греблю «Дніпрогес» та другий арковий міст, а кінцевою буде  новостворена зупинка «Турбаза «Хортиця».

Сьогодні під час засідання виконкому був затверджений цей маршрут.  Планується, що він також стане туристичним.

Новий тролейбусний маршрут цікавий і тим, що на ньому працюватимуть машини з автономним ходом. Їх почали закуповувати для міста цього року. На травневій сесії міськради було прийняте рішення про закупівлю в лізинг п’яти таких тролейбусів. Сьогодні до Запоріжжя прибув перший з них. Ще один очікується найближчим часом.

Члени виконкому також затвердили зміни руху громадського транспорту у зв’язку з ремонтом зливової каналізації на перехресті проспектів Соборного та Металургів. Вони стосуються альтернативного об’їзду електротранспортом та міськими автобусами місця проведення ремонтних робіт через вул. Добролюбова. Відтепер тролейбуси № 3, 8, 11, 17, а також автобуси № 29, 38, 58, 96 рухатимуться від пр. Металургів (зупинка «БК «ЗАлК») через вул. Незалежної України, вул. Добролюбова, пр. Соборний далі за маршрутами. Також на час виконання ремонтних робіт буде закритий тролейбусний маршрут № 13 сполученням «Павло-Кічкас – Набережна», повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, наступного тижня запоріжців почнуть перевозити катерами через Дніпро.

Читайте також: Запоріжці можуть позбутися боргів за вивезення сміття.