Замість старих пластикових сміттєвих контейнерів встановлюють нові оцинковані

«Вельтум-Запоріжжя» замінює старі сміттєві баки на нові  євроконтейнери. Сьогодні роботи проводилися в Дніпровському районі. Там планується встановити 20 нових контейнерів.

Спеціалісти підприємства зазначають, що наразі вони намагаються відійти від старої системи вивозу сміття, замінюючи техніку з боковим типом завантаження на автомобілі з заднім завантаженням, проводячи оптимізацію маршрутів, оновлюючи автопарк та замінюючи сміттєві баки. Це дозволить надавати послуги з вивезення сміття ще якісніше.

Оновлення контейнерного парку відбувається повністю за рахунок підприємства «Вельтум-Запоріжжя». Оцинковані контейнери купують у запорізького виробника. Один контейнер коштує більше 8 тис. грн, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, в Запоріжжі існує проблема з підпалюванням сміттєвих баків. Вандали працюють систематично у всіх районах міста. Заміна пластикових баків на оцинковані також допоможе вирішити цю проблему.

На сьогодні в Запоріжжі вже замінили понад 1000 контейнерів. Після Дніпровського району нові сміттєві баки з’являться в Хортицькому.