Спецавтомобіль обладнаний відеокамерами

Підприємство «Вельтум-Запоріжжя» запустило пілотний проект зі встановлення відеоспостереження на сміттєвози. Поки в тестовому режимі працює один з нових МАЗів. Автомобіль обладнаний сучасною відео- та GPS-технікою. На сміттєвоз встановили дві відеокамери: з боку водія та з боку збору сміття. Це дозволяє диспетчеру спостерігати за роботою в онлайн-режимі та швидко вирішувати різноманітні проблеми, а також контролювати співробітників.

Наразі «розумний» сміттєвоз курсує в Вознесенівському районі. Надалі електронна система відеомоніторингу може з’явитися на іншій спецтехніці підприємства.

– Система показує себе добре, дозволяє контролювати збір ТПВ з контейнерів, контролювати якість всіх баків і ситуацію на дорогах, зокрема внутрішньодворових, полегшує роботу по маршруту та дозволяє нам використовувати всі людські ресурси з пересадкою на будь-який вид техніки, бо система дозволяє кожному водієві сісти на будь-який маршрут і якісно надати послугу, – розповіла начальник відділу логістики ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» Наталія Краско.

Нагадаємо, зараз на підприємстві працює 40 сміттєвозів з різною модифікацією, бічним і заднім завантаженням. На всі автомобілі встановлені GPS-трекери. В цьому році планують придбати ще нові сміттєвози, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Читайте також: У запоріжців ростуть борги за вивезення сміття.