Чоловік керував маршрутним таксі у стані наркотичного сп’яніння

Пасажирка однієї з запорізьких маршруток помітила, що з водієм щось коїться. Чоловік вів себе неадекватно, а на зупинці світлофору зовсім заснув за кермом. Жінка повідомила про це в поліцію.

На кінцевій зупинці патрульні знайшли вказану маршрутку. Водію довелося пройти декілька тестів на різні види наркотичних засобів. Один з них виявився позитивним. Поліцейські склали на порушника протокол та передали матеріали до суду.

Під час судового засідання водій свою вину не визнав. Він заявив, що не вживав наркотичних засобів, а перед виїздом на маршрут пройшов огляд та був допущений до роботи.

Розглянувши матеріали, суд наклав на правопорушника штраф у розмірі 10 200 грн та позбавив права  керувати транспортними засобами строком на рік, повідомляє прес-служба Комунарського районного суду Запоріжжя.

Нагадаємо, в Запоріжжі регулярно перевіряються маршрутки. Рейди проводять фахівці управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міськради, інспектори відділу безпеки дорожнього руху Управління національної поліції, представники управління транспортної безпеки в Запорізькій області, представники громадських організацій – ветерани АТО. Усіх порушників притягають до відповідальності.