До Міжнародного дня захисту дітей для малечі підготували веселе свято в «Дубовому гаю», мультики, футбольний матч та спортивні змагання

Міжнародний день захисту дітей святкують 1 червня. В Запоріжжя розваги для дітей почнуться з 28 травня. Цього року, як і раніше, особливу увагу приділять дітям, які виховуються в інтернатних установах, сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування.

Головне свято відбудеться в четвер, 30 травня, у центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» – «Країна «Щасливе дитинство». Для дітей та підлітків підготували багато цікавих розваг, концерт, конкурси, подарунки, флешмоби, мастре-класи, а також фестиваль «Країна дитячих талантів». Початок о 15.00.

Свято в «Дубовому гаю» буде не єдиним подарунком для юних запоріжців, на них чекає багато сюрпризів: відвідування кінотеатру, футбольне свято та спортивні змагання. Майбутнім першокласникам, які перебувають на обліку в службі (управлінні) у справах дітей Запорізької міської ради, підготували особливі подарунки, а випускникам шкіл – грошові сертифікати, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, цими вихідними, 25 та 26 травня, у центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» заплановані музичні заходи, а також дитячі розваги, які традиційно відбудуться в містечку атракціонів.