Вихованець ДЮСШ «Металург» Олександр Сафронов у складімолодіжної (до 20 років) збірної України обіграв команду Південної Кореї і став переможцем світової першості

8 липня в запорізькому туристичному інформаційному центрі відбулася зустріч юних запорізьких футболістів із зіркою. Організувати її допоміг АнатолійПустоваров – представник команди Володимира Буряка, кандидат у народні депутати України.

– У цьому залі ми вітаємо всю громаду, всю нашу футбольну сім’ю з перемогою. Нам дуже приємно, що вихованці запорізької школи футболу стають чемпіонами світу. Хочу від імені всього Запоріжжя сказати спасибі Олександру Сафронову за те, щотакі гравці продовжують підтримувати хороший імідж запорізького футболу і футбольної школи «Металург», – сказав АнатолійПустоваров.

Нагадаємо, молодіжна збірна України з футболу стала чемпіоном світу, обігравши команду Південної Кореї з рахунком 3: 1. У чемпіонаті світу Олександр Сафронов відіграв 4 гри, в тому числі і фінальний матч.

Свій шлях юний футболіст розпочав в секції ДЮСШ «Металург» в Хортицькому районі, в 2007 році перейшов в основну групу під керівництво Ігоря Конотопова. У 2012-2015 рр. грав в молодіжному клубі «Металург». У 2016 році перейшов в клуб «Дніпро». З 2018 року він – захисник футбольної команди «Дніпро-1».

Олександр Сафронов поспілкувався і з юними футболістами, відповів на їхні питання, фотографувався та роздававтографи.

– Спершу хочу подякувати всій Україні та моїм батькам за підтримку. Окремо хочу сказати «спасибі» тренеру Ігорю Олександрович у Конотопову, який вклав в мене футбольний «фундамент», – сказав футболіст. – Чемпіонат світу – це найвища планка для будь-якого спортсмена. Щоб показати такий результат, я, так само як і ви, кожен день ходив до школи на 12 Квітня. Так само, як і ви, подумував інколи кинути футбол, бо щось не виходило. Але зараз я кажу вам: ніколи не здавайтеся! Якщо ви чогось хочете, ви зможете цього домогтися. Головне – вірити і тренуватися. А ще – обов’язково слухайте батьків і тренера. І нехай в нашому місті буде більше чемпіонів.

Тренер ДЮСШ «Металург» Ігор Конотопов, який випустив Олександра у великий футбол, каже, що може сказати про Олександра лише найліпші слова, і як про людину, і як про спортсмена.

– Ви прекрасно розумієте, що стати чемпіоном світу – це велика мета кожного спортсмена. Тим більше, в командному виді спорту. Це дорогого коштує. Олександр Сафронов домігся відмінних результатів в спорті. Бажаю, щоб в подальшомувін не загубився в дорослому футболі і досяг мети, яку перед собою ставить, граючи в кращих клубах України, Європи і світу, – побажав тренер.

Screenshot_49

Від імені міського голови Анатолій Пустоваров вручив Олександру Сафронову і його першому тренеру в ДЮСШ «Металург» Ігорю Конотопову найпочесніші нагороди Запоріжжя – медалі «За особистий внесок у розвиток Запоріжжя».

– Дуже приємно, що сьогодні нас відвідав запорожець, який став чемпіоном світу. Безумовно, це – прорив, це додаткова мотивація для кожного юного футболіста, для кожного вихованця дитячо-юнацької спортивної школи. Це говорить про те, що кожен з вас, хлопці, може домогтися таких же висот. Якщо добре працювати, ви точно зможете досягти успіху, – сказав Анатолій Пустоваров.