У  Хортицькому районі занедбану будівлю перетворюють на сучасну амбулаторію

Вже цього року відкриється нова амбулаторія по вулиці Дорошенка, 3. У медичному закладі обслуговуватимуться дорослі та діти, які живуть у 17-му та 18-му мікрорайонах Хортицького району.

Наразі в приміщенні проводиться капітальний ремонт. Заступник міського голови Анатолій Пустоваров провів виїзну нараду на об’єкті та проконтролював хід робіт.

Screenshot_70

-Виконано вже близько 30% робіт: це дах, перепланування приміщень, підлога, віконні блоки. Підряднику поставлені терміни завершення робіт до кінця жовтня. Потім ще декілька тижнів необхідно на оформлення документів, і амбулаторія почне повноцінно функціонувати, – підкреслив Анатолій Пустоваров.

Screenshot_69

Нагадаємо, нову амбулаторію вирішили відкрити після чисельних звернень мешканців Хортицького району. Вона буде розташована в приміщенні, яке довгий час пустувало. Його перетворять на сучасну та зручну амбулаторію, де працюватимуть сімейні лікарі та педіатри. Там буде денний стаціонар, маніпуляційна та кабінет для щеплень. У сімейній амбулаторії зможуть лікуватися близько 5 тис. дітей та 26,5 тис. дорослих, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Screenshot_68

Зазначимо, в Комунарському районі завершуються ремонтні роботи в дитячій амбулаторії №10.  Незабаром також відкриється оновлена сімейна амбулаторія в Шевченківському районі.

Screenshot_67

Screenshot_66

Screenshot_65

Читайте також: У головній дитячій лікарні Запоріжжя з’явилося нове діагностичне обладнання.