На запорізьких підприємствах проходять святкові заходи, присвячені Дню металурга

Сьогодні відбулися урочистості на ПАТ «Запоріжсталь». Свято для металургів проходило на оновленій Центральній прохідній комбінату, на якій колись знімали відомий фільм «Весна на Зарічній вулиці».

Металургів привітав генеральний директор підприємства, а також представники обласної та міської влади.

– Ми зробили все необхідне, щоб встигнути відкрити нову модернізовану прохідну. Надати їй нового вигляду і стилю. Пишаюся тим, що я металург. Нам під силу будь-які завдання. Ми збудували нову магістраль, яку передамо місту. Пишайтеся, що ви металурги, які своєю працею будують майбутнє для своїх дітей, свого міста, – сказав генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Міський голова Володимир Буряк, який багато років пропрацював на «Запоріжсталі», також привітав металургів.

– Приємно знаходитися тут. Я вдячний тим, з ким раніше працював, та тим, хто зараз працює на «Запоріжсталі». Адже це мій рідний дім, який розвивається. Ви – люди праці, своїми руками створюєте блага і для себе, і для рідного міста. З такими людьми майбутнє є як у підприємства, так і у Запоріжжя, – наголосив Володимир Буряк.

Під час святкового заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять відомого металурга, Героя України Григорія Пометуна, який став прообразом головного героя фільму «Весна на Зарічній вулиці» Олександра Савченка. Григорій Пометун помер 17 липня.

Нагадаємо, День працівників металургійної і гірничодобувної промисловості в Україні святкують кожної третьої неділі липня, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.