Невідомі спиляли та викрали декілька ялинок в запорізьких парках

Одні працюють, інші – руйнують. Саме так можна описати ситуацію з озелененням міста. Працівники КП «Зеленбуд» заради благоустрою наших парків та скверів докладають багато зусиль, щороку висаджують тисячі дерев. Але вандали продовжують знущатися з зелених насаджень.

Напередодні новорічних свят «зеленбудівці» висадили у Запоріжжі сотні дерев, серед яких 250 сосен. Це зроблено згідно з міською програмою з озеленення та благоустрою міста. Але не всім містянам, вочевидь, краса до вподоби.

Так, 4 дерева напередодні новорічних свят невідомі зрубали під корінь, ще у декількох дерев спиляли верхівку та відрубали гілля (у сквері 30-річчя визволення України, сквері по вул. 8-го Березня, на пр. Маяковського та у сквері Ювілейному). Крім того, у сквері Театральному невідомі вкрали 4 туї. «Зеленбуд» вже звернувся із заявою щодо викрадення хвойних до правоохоронних органів, – повідомляє департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради.

Ще одну молоду яблуню, яку висадили зеленбудівці восени минулого року, зламали у сквері біля пам’ятника Героям-Чорнобильцям в Олександрівському районі.

А перед Новим роком в Хортицькому районі молоді люди зрубали й вкрали ялинку, що росла в парку по вул. Лахтинській. Після цього молодики виклали фото з цим деревом у соцмережі. Громадський осуд зробив свою справу, тож після зауважень хлопці виклали відео, в якому публічно просять вибачення за скоєне. У своє виправдання сказали, що вже купили саджанці та готові висадити їх на місці зрубаної ними ялинки.

До того ж, комунальники постійно нагадують, що потрібно робити зауваження порушникам, викликати правоохоронців, тобто, не бути байдужими спостерігачами.

Працівники «Зеленбуду» щодня дбають про чистоту та красу нашого міста. До настання снігопаду вони продовжували прибирання опалого листя та виконували сезонну обрізку дерев та кущів. Також проводили інші заходи з благоустрою парків та скверів. Цінуймо ж кропітку працю комунальників!

Читайте також: Чому запоріжцям варто відмовитись від феєрверків на свята