23 та 24 серпня у запорізькому парку відбудеться масштабне святкування головного свята країни

На запоріжців та гостей міста чекає насичена дводенна розважальна програма з конкурсами та майстер-класами. У неділю 23 серпня для учасників святкування організатори підготували флешмоб з димовими шашками кольорів прапору України та шоу мильних бульбашок. Малечу розважатимуть аніматори на окремих локаціях, працюватимуть тематичні фотозони. Також діти зможуть безкоштовно покататися на дитячих електромобілях. Родзинкою цього дня стане Hand Made Quest. Його учасникам необхідно буде виконувати різноманітні завдання. За це вони отримають винагороду. А найголовніший приз – 4 путівки до Європи.

24 серпня відбудеться квест “Тур де Юкрейн”. Це своєрідна мандрівка регіонами країни. У кожного регіону буде своя окрема локація. Також гостей свята розважатимуть хімічне шоу, дитячі локації, колоритні фотозони, аніматори, конкурси та подарунки від ведучого. Завершить святковий день фестиваль фарб холі.

Для того, аби взяти участь у флешмобі з димовими шашками та позмагатися за подорож, необхідно зареєствуватися. Форми для реєстрації тут і тут. Початок святкувань о 16:00, повідомляє сайт міськради.

Читайте також: У Запоріжжі з’явиться сучасна льодова арена