Запоріжжя стало 24 містом України, де реалізується всеукраїнський соціальний проект «Давай, грай!»

Цей проект покликаний популяризувати здоровий образ життя та спорт, зокрема футбол, серед українських дітей. Відтепер юні запоріжці зможуть безкоштовно займатися футболом. Тренування будуть проводитися в трьох районах міста: Хортицькому (ЗОШ №92), у Заводському (ЗОШ №33) та Возесенівському (гімназія №71). З дітьми займатимуться професійні тренери.

Урочистий старт проекту «Давай, грай!» дали на новому футбольному полі в гімназії №71. Спеціальним гостем був гравець національної збірної України та півзахисник ФК «Шахтар» Віктор Коваленко. Він провів для юних футболістів майстер-клас.

Нагадаємо, наразі футбол у Запоріжжі представлений на дуже високому рівні завдяки підтримці міської влади. В нашому місті великий футбол відродився з ініціативи міського голови Володимира Буряка. У 2017 році було створено МФК «Металург» замість ФК «Металург», який припинив своє існування через відсутність спонсорів.

Запорізька команда показувала хороші результати впродовж трьох років, а цього сезону грає вже в Першій лізі.

Перший матч відбувся в Києві на стадіоні «Оболонь-Арена». Суперником «Металурга» була команда «Оболонь Бровар» Сергія Ковальця.

Читайте також: У Запоріжжі запустили екологічний флешмоб.