Перший матч у новому сезоні «Металург» завершив внічию

У новому футбольному сезоні МФК «Металург» вийшов у Першу лігу. Запорізька команда грає в новому складі та з новим головним тренером. Перший матч відбувся в Києві на стадіоні «Оболонь-Арена». Суперником «Металурга» була команда «Оболонь Бровар» Сергія Ковальця.

На початку гри запорізькі футболісти помітно нервували. Перший тайм завершили з рахунком 3:2 на користь хазяїв поля.

Другий тайм «металургівці» розпочали більш впевнено та зрівняли рахунок – 3:3.

-Після першого тайму ми намагалися заспокоїти хлопців. Вони дуже нервували. Навіть досвідчені гравці не так себе проявили на початку першого тайму. Але змогли забити спочатку один гол, а потім і інший. У другому таймі був показаний тільки характер, – підсумовуючи матч, сказав головний тренер запорізького «Металургу» Іван Богатир.

Зазначимо, в минулому сезоні запорізька команда показала гарні результати та була за крок до Першої ліги, але пройти не вдалося. Наші футболісти готувалися до гри в Другій лізі, але за декілька днів до старту нового сезону «Металург» опинився в Першій лізі, після зняття зі змагань київського клубу «Арсенал-Київ».

Нагадаємо, за запорізький «Металург» вболіває міський голова Володимир Буряк. Саме з його ініціативи в 2017 році був створений МФК «Металург», а в Запоріжжі відродився великий футбол.

За тиждень запоріжці знову зіграють на виїзді зі старим знайомим суперником минулого сезону кременчуцьким «Кременем».