Під час великодніх та травневих свят було вивезено понад 4 тисячі тонн сміття

У нашому місті вивезенням твердих побутових відходів займається ТОВ «Вельтум-Запоріжжя». Щодня в Запоріжжі працюють від 24 до 30 сміттєвозів. Наразі підприємство працює на повну потужність та намагається покращувати якість своїх послуг, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

– Підвищення якості послуг ми змогли домогтися за рахунок придбання 6 нових автомобілів із заднім завантаженням. Ця особливість сміттєвозів дозволяє вивантажувати ТПВ з контейнерів без «просипки», тому всі відходи потрапляють безпосередньо в сміттєзбірник автомобіля. Було придбано і більше тисячі нових контейнерів, які багато запоріжців можуть побачити в своїх дворах, – розповів генеральний директор ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» Ігор Бурчак.

Слід зазначити, що інколи запоріжці самі заважають вивезенню сміття, закриваючи проїзд спецтехніці своїми автомобілями. В таких випадках сміття вивозиться наступного дня.

Нагадаємо, в Запоріжжі вандали продовжують підпалювати сміттєві баки. Цього року в місті спалили вже більше 30 контейнерів для сміття. Наразі працівники «Вельтум-Запоріжжя» замінюють старі пластикові сміттєві контейнери на нові оцинковані, а запоріжців закликають повідомляти про випадки підпалу контейнерів.