Телемарафон «Пам’ять» вийшов на фініш, але всі бажаючі ще можуть долучитися до нього

У Запоріжжі в 20-й раз проводиться унікальний для України благодійний телемарафон «Пам’ять». Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги в музично-драматичному театрі ім. Магара відбувся фінал благодійної акції.пам2

Участь у святковій події взяли представники обласної та міської влади, трудових колективів, громадських організацій, ветерани Другої світової війни, військовослужбовці, учасники АТО, волонтери.

Цього року грошові внески до благодійного фонду телемарафону «Пам’ять» зробили представники обласної влади – по 100 тис. грн. від облради та облдержадміністрації. Міська влада передала у фонд телемарафону 120 тис. грн. Сертифікат вручив заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

пам3

– Ми  передаємо кошти на підтримку тих людей, які подарували нам свободу та мир. І, звичайно, ми дякуємо ветеранам праці, які потім допомагали відбудовувати місто після війни, – сказав Анатолій Пустоваров.

Традиційно активно беруть участь у телемарафоні підприємства Запоріжжя та області, а також мешканці Бердянська і Мелітополя, Василівського, Гуляйпільського, Оріхівського, Михайлівського, Пологівського та Чернігівського районів.

Всі благодійні надходження телемарафону планують використати для надання адресної допомоги ветеранам Другої світової війни та укріплення матеріально-технічної бази госпітальних установ для ветеранів, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

пам

Для ветеранів та гостей свята в театрі ім. Магара відбувся святковий концерт.

Збір коштів триває й надалі. Рахунки телемарафону відкриті постійно. Остаточні підсумки будуть підбиті в червні.

Нагадаємо, минулого року в телемарафоні взяли участь близько 650 благодійників і було зібрано понад 1 млн. грн.

Читайте також: Як у Запоріжжі святкуватимуть День Перемоги.