У Запоріжжі проводитимуть щоденні рейди на міському транспорті

За дорученням мера Володимира Буряка в Запоріжжі посилюють профілактичні заходи, які мають на меті не допустити занесення та розповсюдження коронавірусу. Усі міські служби повинні мати та виконувати план дій, щоб попередити розповсюдження респіраторних інфекцій. Стосується це й міського транспорту. Так, управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку перевірятиме, як перевізники дезінфікують маршрутки перед виходом на лінію. Про це повідомив начальник управління Олександр Власюк на сьогоднішній нараді з власниками автопідприємств, які обслуговують міські маршрути.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, і КП “Запоріжелектротранс”, і приватні автоперевізники з початком епідсезону посилили санітарну обробку транспорту. Крім того, на підприємствах були придбані спеціальні інфрачервоні термометри, які дозволяють за лічені хвилини виміряти температуру тіла. Їх активно застосовують під час вранішніх медоглядів водіїв.

В управлінні транспорту з завтрашнього дня планують розпочати щоденні рейди, під час яких перевірятимуть санітарний стан транспорту.

– Ми будемо проводити рейди і в ранковий час, і протягом дня, тож побачимо – чи у всіх наявні інфрачервоні вимірювачі температури, чи використовують їх. Коронавірус розноситься в закритих приміщеннях, тож намагайтесь на кінцевих зупинках частіше провітрювати салони, – зазначив Олександр Власюк.

Нагадаємо, Володимир Буряк також доручив міським службам активніше співпрацювати з “Укрзалізницею” та перевізниками на міжміських маршрутах. Так, вчора представники міської влади перевірили роботу санітарного пункту на залізничному вокзалі “Запоріжжя -І”.

Читайте також: Чому в Запоріжжі не поспішають вимикати опалення