Депутати Партії Володимира Буряка «Єднання» підтримують земляків та надають продуктові набори тим, хто цього особливо потребує

У Запоріжжі розпочалася соціальна акція, яку започаткували депутати від Партії Володимира Буряка «Єднання». Докладніше про це нам розповів депутат обласної ради Кирило Єрмоленко.

“Щодня в Україні підвищуються ціни на продукти. Середньостатичні українці, які найбільше страждають від рекордної інфляції, витрачають на продукти близько половини всіх своїх доходів, а часто й набагато більше. Враховуючи, що багато наших співгромадян опинились в складних умовах, ми з усією командою Партії Володимира Буряка «Єднання» вирішили хоч трохи підтримати простих громадян та вручити продуктові набори тим, хто цього особливо потребує”, – розповів депутат.

Кирило Єрмоленко побував у гостях в багатодітній та дуже гостинній родині – мама Силюк Олена Геннадіївна, та чудові діти – Артем, Ганна та Даніель. Вони отримали підтримку від земляків. До наборів здебільшого входять  базові продукти та смаколики для дітей. Це дозволяє хоч трохи підтримати громадян, чиї доходи з незалежних від них причин стали недостатніми для забезпечення невідкладних потреб.273347668_7016584475049999_1572336037234813756_n

“Родина сприйняли наш візит із захватом. Тому ми продовжуватимемо цю практику. Закликаю запоріжців не залишатися осторонь, долучатись до цієї ініціативи та допомагати тим, хто зараз потребує підтримки! Разом ми подолаємо всі негаразди!”, – впевнений Кирило Єрмоленко.