Маршрут № 85 обслуговуватиме нове автопідприємство

Минулого тижня водій однієї з маршруток на зупинці “Лікарня” відмовив у пільговому проїзді пенсіонеру. При цьому кермувальник, намагаючись виштовхнути чоловіка з автобуса, спочатку вдарив його в живіт, а потім ще й зачепив дверима обличчя пенсіонера. За дорученням мера Запоріжжя Володимира Буряка, на підприємстві, яке обслуговує маршрут, провели перевірку. Водія, який, вдарив пенсіонера, звільнили, а підприємство оштрафували. Про це повідомив Володимир Буряк на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

– Договір із ТОВ «Правекстар», водій якого не тільки відмовив пенсіонеру в пільговому проїзді, а й вдарив його, буде розірвано. Водія маршруту №85 було одразу ж звільнено й надалі він понесе відповідальність згідно до закону. Підприємство-перевізник оштрафовано в максимально можливому розмірі та рішенням виконкому буде позбавлено можливості обслуговувати маршрут. Ніхто не має права піднімати руку на людину, особливо беззахисну!- підкреслив Володимир Буряк.

Маршрут № 85 обслуговуватиме тимчасовий перевізник, а потім буде проведений конкурс, на якому буде обрано нову компанію-перевізника.

Читайте також: У Запоріжжі під час приготування їжі ледь не загинув чоловік