Міська влада допомагає поліції організувати рух транспорту після початку ремонтних робіт на греблі

У Запоріжжі вперше проводять капітальний ремонт дороги на греблі Дніпрогесу. Роботи виконує балансоутримувач – підприємство «Укргідроенерго». Ремонтні роботи розпочалися з понеділка, а від сьогодні, 15 серпня, ввели обмеження руху транспорту.

Для транспорту на греблі відкриті по одній смузі в кожному напрямку. У часи пік роботи зупиняються та звільняється додаткова смуга для проїзду.

Для великовантажного транспорту проїзд через греблю повністю закритий. Об’їзд здійснюється через І і ІІ мости Преображенського з 21.00 до 07.00.

До старту ремонту були встановлені дорожні знаки. Наразі при в’їздах на греблю працюють два мобільні пости патрульної поліції. Правоохоронці допомагають водіям зорієнтуватися, а також не пропускають вантажні автомобілі.

Відбулися зміни в русі громадського транспорту. На час ремонту тролейбуси не будуть їздити через греблю. Не працюють два тролейбусних маршрути № 3 та 8, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

– Усі існуючі тролейбусні маршрути працюватимуть до площі Запорізької. По маршрутах тролейбусів №3, 8 курсуватимуть по три автобуси з інтервалом руху 20-30 хвилин. У випадку, якщо їх буде недостатньо, буде вирішуватись питання випуску додаткових машин. Автобусні маршрути працюватимуть без змін, – розповів головний спеціаліст управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Ілля Жуков.

На греблі планують повністю замінити дорожнє покриття та зробити сучасну дорогу. Роботи виконуватимуться цілодобово. Їх планують завершити до 15 жовтня.

Нагадаємо, з ініціативи міського голови Володимира Буряка, в найближчій пожежній частині цілодобово чергує спецтехніка ГУ ДСНС, яка зможе оперативно евакуювати транспорт, що зламався або потрапив в аварію на греблі чи мостах.

Як писав сайт «Запорозька Січ», в Запоріжжі на перехресті проспектів Соборного та Металургів почалися ремонті роботи зливової каналізації.

З повними змінами руху транспорту на греблі Дніпрогесу та перехресті проспектів можна ознайомитися тут.