У Запоріжжі працюють 6 нових сміттєвозів із заднім завантаженням та замінюються контейнери для сміття

Закупівлю новою спецтехніки та підвищення якості послуг з вивезення сміття ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» проводить в рамках Меморандуму, підписаного з міською владою.

– ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» купило 6 сучасних сміттєвозів. Всі вони вже успішно працюють. Придбано також понад тисячу нових контейнерів для сміття, які встановлені в дворах багатоповерхівок, – розповів генеральний директор ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» Ігор Бурчак.

Наразі працівники «Вельтум-Запоріжжя» замінюють старі пластикові сміттєві контейнери на нові оцинковані. Підприємству довелося закупити додатково 500 оцинкованих контейнерів через часті випадки вандалізму.

Сайт «Запорозька Січ» повідомляв, що практично в усіх районах міста невідомі підпалюють пластикові баки для сміття, їх також ламають, були зафіксовані навіть випадки крадіжки сміттєвих баків. Але найбільшої шкоди вандали наносять, підпалюючи контейнери. Цього року в місті спалили вже більше 30 баків для сміття.

– Контейнери ламають, палять, більше 200 баків зіпсовано, і відновленню вони не підлягають. Їх довелося замінювати на нові, при цьому випадки вандалізму трапляються доволі часто, – підкреслив Ігор Бурчак.

Запоріжців закликають  повідомляти про випадки підпалу контейнерів.

Нагадаємо, Меморандум поліпшення якості послуг з вивезення твердих побутових відходів між виконавчим комітетом міської ради і ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» був підписаний у червні минулого року, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Читайте також: У Запоріжжі сміття вивозять щодня.