Про це на сесії Запорізької міськради заявив представник команди Володимира Буряка депутат Ігор Чумаченко

Він розповів, що до нього на прийом звертаються мешканці виборчого округу з пропозиціями та наказами. Найчастіше запоріжці підіймають питання транспортного забезпечення та благоустрою Комунарського району.

За його словами, мешканці міста щиро вдячні міському голові за введення в експлуатацію нових комфортабельних автобусів, котрі були запущені також і в Комунарському районі.

– Однак до мене надійшли численні звернення мешканців району , як індивідуальні, так і колективні, з проханням доопрацювання деяких маршрутів громадського транспорту, – каже Ігор Чумаченко. – Зокрема, люди пропонують кінцеву зупинку маршруту №59 визначити на вулиці Східній. А маршрут №74 продовжити до міської лікарні №7. Також місцеві мешканці кажуть, що маршрут №20 не витримує навантаження і потрібен ще один, який би з’єднав Космічний та Південний мікрорайони.

Ігор Чумаченко запропонував пілотний проект про з’єднання муніципальним транспортом цих двох мікрорайонів. Проект отримав підтримку міського голови.

– Мова йде про ті тролейбуси з автономним ходом, які здатні об’їжджати перешкоди на дорозі, що скоро будуть закуплені містом, зокрема, і для острова Хортиця. Виконуючи наказ мешканців, пропонуємо пустити такий транспорт і з Космосу на Південний, – зазначив Ігор Чумаченко.

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк доручив профільним департаментам та управлінням міськради розглянути заяву депутата Ігоря Чумаченка про розвиток транспортного сполучення між віддаленими мікрорайонами, щоб підрахувати можливість втілення цього.

До речі, депутати проголосували на сесії за виділення грошей на встановлення світлофору на перетині прибережної магістралі біля митного вантажного комплексу. Ігор Чумаченко каже, що завдяки цьому громадський транспорт може розвернутися і проїхати до 7 лікарні і далі попрямувати на Південний мікрорайон.