Ціни на курятину зросли на 13%

Куряче м’ясо залишається найулюбленішою їжею запоріжців. Дехто вибирає цей сорт м’яса через його дієтичні властивості, комусь подобається воно на смак, але багато людей купляють курятину через її низьку ціну, в порівнянні з яловичиною чи свининою. Проте, останнім часом ціни на куряче м’ясо зросли, а подекуди навіть зрівнялися з ціною більш дорогої свинини.

Директор української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив, що за останній рік курятина найбільше подорожчала серед м’яса та м’ясних виробів. Запоріжці стали  купувати куряче філе на 13%, або на 11,8 грн  дорожче. Так, у грудні 2017 року цей продукт коштував  88,9 грн, у грудні 2018 року – вже 100,7 грн.

«Запорозька Січ» поцікавилася, які ціни зараз на курятину в запорізьких супермаркетах. Найдешевше філе нам вдалося знайти за 98 грн за кг, найдорожче – 111 грн. за кг. Ще дорожче коштують міньйони з курячого філе – їх продають по 114 грн за кг.

Більш дешевшими залишаються курячі гомілки, крила, чвертки та стегенця. Їхня ціна коливається від 40 до 60 грн за кг. Тушки курей бройлерних можна купити за 65 грн за кг, а домашніх – по 100 грн. за кг.

Читайте також: Чи безпечно вживати спреди та маргарини