Комунальники прибирають сміття на Центральному та Правобережному пляжах

У Запоріжжі вже вдруге за цей сезон проводять чистку піску на міських пляжах. Його очищують вручну, а також за допомогою спеціальних пляжеприбиральних машин. Вони занурюються в пісок на глибину до 15 см та збирають сміття, яке навіть було закопане.

Screenshot_171

Працюють комунальники вранці, коли пісок ще не встиг нагрітися. За три години збирають декілька мішків сміття: мушлі, недопалки, скло та пластик, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Screenshot_173

Нагадаємо, перед початком літнього сезону на Центральному пляжі почистили пісок, а також обладнали його всім необхідним для відпочиваючих.

Screenshot_174

Зазначимо, що Правобережний пляж цього літа відкрили після ремонту.  Завдяки зусиллям міської влади улюблене місце відпочинку багатьох запоріжців вдалося врятувати від зникнення, адже пляж розмивали води Дніпра. Реконструкція на лівій його частині, яка розташована далі від греблі Дніпрогес, розпочалася в минулому році. Спочатку замінили пісок, торцеву частину пляжу відсипали бутовим каменем, захистивши його від розмивання. Цього року реконструкцію продовжили. Змонтували підпірну стінку, пандус та дощову каналізацію. Збудували тротуарні дорожки та облаштували пляжну зону. Реконструкцію, як і планувалося, завершили до початку літа.

Screenshot_175

Запоріжців закликають  бути більш охайними і не смітити під час відпочинку.

Читайте також: У повітрі Запоріжжя стало менше пилку алергенних рослин.