У працівників дитячих садків та реабілітаційних центрів збільшилася заробітна плата

З 1 вересня згідно постанови Кабінету міністрів України на 10% мала бути підвищена заробітна плата педагогам дошкільних закладів. Однак після вивчення ситуації міський голова Володимир Буряк доручив знайти можливість підвищити заробітну плату й іншим працівникам дошкільних навчальних закладів. Ініціативу мера підтримали депутати на сесії міськради. Зазначимо, додаткові фінансові заохочення у вигляді премій передбачені і для працівників відділень соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Разом з тим, міська влада приділяє увагу не лише фінансовим питанням, чимало зусиль було спрямовано на вирішення питання з чергами та проведення ремонтів у дошкільних закладах. Проінспектувати стан одного з таких приїхав сьогодні заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

Screenshot_499

Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу № 281 «Журавлик» – на сьогодні один із найукомплектованіших. Тут виховується 200 дітей, які розподілені на 11 груп, з них 7 – для малечі із порушенням роботи опорно-рухового апарату, і 5 – загального типу.

Screenshot_498

Для зручності перебування дітлахів та комфортної роботи місцевих працівників створені всі умови: проведений ремонт харчоблоку та басейну, повністю устатковані дві спортивні та одна музична зала.

Screenshot_505

Тут працюють висококваліфіковані спеціалісти – всього 75 співробітників, з них 36 – молодший персонал. Робочий колектив укомплектований на 100%, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Screenshot_504

– 10 % – це не так багато, але це перший крок до роботи в цьому напрямку, яку ми наступного року обов’язково будемо продовжувати. Нам вдалось вирішити проблеми із чергами до дитячих садків та провести ремонти чи не в усіх дошкільних закладів. Наступний напрямок – це саме створення гарних фінансових умов для працівників, – зазначив Анатолій Пустоваров.

Screenshot_503

Screenshot_502

Screenshot_501

Screenshot_500

 

Нагадаємо, в Запоріжжі народилися трійнята.

Читайте також: У Запоріжжі хочуть ввести нові обмеження на продаж алкоголю.