Напередодні нового навчального року освітяни нашого міста провели нараду

У Запоріжжі цього року в школах навчатиметься більше 67 тис. дітей, серед них – понад 7 тис. першачків. Наразі в навчальних закладах завершується підготовка до навчального року. Вже наступного тижня пролунають перші дзвоники та почнуться заняття.

Сьогодні в кіноконцертному залі ім. Довженка запорізькі педагоги підбили підсумки роботи за минулий рік та визначили плани та задачі на наступний. Участь у нараді взяв міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

– За кілька днів розпочнеться новий навчальний рік. Для вас це нові учні, можливість досягти нових звершень. Другий рік ми впроваджуємо концепцію Нової української школи. Міська влада, депутатський корпус намагаємося виділяти кошти з бюджету, щоб вам трохи легше було працювати. Цього року фінансування галузі освіти складає близько 2,2 млрд. грн., – сказав Володимир Буряк.

Нагадаємо, з 1 вересня за ініціативи Володимира Буряка на 10% буде збільшено зарплати всім працівникам дитячих садочків, а також педагогам, які працюють у позашкільних навчальних закладах. Кошти на це виділять з міського бюджету. Співробітники відділень реабілітації дітей з інвалідністю також отримуватимуть більше грошей.

Завершилася нарада нагородженням кращих педагогів, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Читайте також: У запорізьких школах введуть дрес-код.