Водіїв-порушників на Набережній магістралі будуть виявляти за допомогою спеціального приладу TruCAM

З 13 травня на дорогах нашої країни стане більше патрулів з приладом для вимірювання швидкості TruCAM. Як повідомляє прес-служба патрульної поліції в Запорізькій області, в нашому місті такі патрулі, в першу чергу, з’являться на Набережній магістралі.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, міська влада разом з патрульною поліцією взялися за розв’язання проблеми високої аварійності на дорогах. Під час наради було вирішено, що на аварійно небезпечних ділянках по вулиці Ігоря Сікорського та Набережній магістралі контролюватимуть швидкість автомобілів за допомогою переносного пристрою TruCAM. Нещодавно були встановлені знаки, які попереджають водіїв про відеофіксацію. Перші патрулі з радаром з’явилися на вулиці Ігоря Сікорського та відразу почали фіксувати порушення.

Нагадаємо, TruCAM – це лазерний вимірювач швидкості, оснащений режимом відеофіксації, який дозволяє виявити перевищення швидкості конкретного автомобіля до 1200 м. Прилад також захищений від видалення фото- та відеозапису.

До речі, постанови щодо порушення водіями ПДР, які зафіксовано TruCam, можуть надсилатися поштою. За перевищення швидкості водіям загрожують штрафи: 255 грн – при перевищені швидкості на 20 км/год та 510 грн – при перевищені на 50 км/год.

Патрульна поліція закликає водіїв бути обережними та дотримуватися правил дорожнього руху.