Міська комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення про посилення карантинних заходів в громадському транспорті 

Якщо Запоріжжя буде переведене до червоної зони епідеміологічної небезпеки, то умови роботи громадського транспорту будуть посилено. Зокрема проїзд для пасажирів буде можливий при наявності довідки з місця роботи та сертифікату про вакцинацію або негативного тесту на COVID.

Зазаначимо, ща наразі подібні обмеження діють у Мелітополі. Там право на проїзд мають лише ті, хто вакцинований або має негативні тести на коронавірус. Також у Мелітополі транспорт працює не цілий день, а лише у так звані часи пік (утром та ввечорі).

Тому цілком можливо, що такі ж обмеження можуть бути введені и в Запоріжжі. Це підтвержують і у міськраді: “у разі погіршення епідемічної ситуації  можливе посилення та введення додаткових обмежувальних заходів, що призведе до певних незручностей для жителів міста”, – повідомляє сайт міськради.

Тому Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради звертається до мешканців міста з проханням бути відповідальними у виконанні протиепідемічних обмежень та вжити заходів щодо здійснення вакцинації.