Є кіно з особливою атмосферою та захоплюючими кадрами завдяки фарбам цієї пори року

Будь то драма або комедія – такі стрічки віють теплою чарівністю і легкою прохолодою, які тягнуть за собою ці три місяці. «ЗС» зібрала ТОП фільмів, які, беззаперечно, стануть відмінним варіантом для затишного осіннього вечора

Згідно з дослідженнями та опитуваннями, більшість людей вважають осінь найзатишнішою порою року, і, незважаючи на холод і сіре небо, саме цей сезон запам’ятовується теплом і душевністю. Перегляд серіалів та фільмів під шум дощу, а потім – вечірні розмови та їх обговорення за гарячою чашкою чаю або какао доповнять буденність кожного гарним настроєм та комфортною атмосферою.

«Будинок біля озера»

Будинок_бiля_озера

«Будинок біля озера» – це один із найестетичніших осінніх фільмів, який розповідає про велике кохання між героями, що знаходяться в різних часових просторах, але проживають в одному будинку – на березі озера. Красива архітектурна споруда, яка обрамлена сосновим лісом, стає місцем, де розігруються їх невидимі зустрічі – завдяки листуванню. У кадрі завжди знаходяться красиві інтер’єри на тлі прибережного пейзажу, які передадуть глядачам той затишок осінніх днів.

«Мачуха»

Мачуха

Осінні фільми часто ведуть глядача в затишні заміські будинки. Так і з цією стрічкою: вона розповідає про непросту історію взаємин між молодою мачухою, її пасинком і падчеркою, а також колишньою дружиною, яка не може прийняти, що її сім’я зруйнована.
Ситуація ускладнюється з кожним днем ??до того, як одна з героїнь дізнається, що невиліковно хвора. Ця подія змушує переглянути свій підхід до життя все сімейство. Чим же все закінчилося – ви можете дізнатися переглянувши цю дивовижну кінострічку.

«Осінні спогади»

Осiннi_спогади

Український драматичний фільм, який знятий за реальною життєвою історією. Сюжет фільму – це історія про любов і спогади чотирьох людей. Перший з них – це молодий український музикант Анатолій, який добровільно пішов у військо, щоб взяти участь в АТО і захистити свою рідну землю. Після поранення він приїжджає на лікування у Західну Україну, де знаходить нових друзів і закохується в молоду іракську дівчину-біженку Іму. Але її також кохає його новий друг Олександр – старший за віком чоловік, місцевий скульптор, який пережив особисту драму і намагається почати життя спочатку.
Ще одна непроста жіноча доля у четвертої героїні фільму – рідної сестри покійної дружини Олександра. Вона все життя любить цього чоловіка і підтримує його в біді і радості, а заради свого кохання готова діяти не тільки рішуче, але й підступно.

«Коли Гаррі зустрів Саллі»

ac91738387b014446145d80205b0309a

Будь-які добірки фільмів з осіннім настроєм будуть неповними без цієї стрічки! Рання робота Нори Ефрон, вона ж – тепла осіння історія про те, що як не крути, але від долі не втечеш.Історія починається з того, як одного разу молода дівчина на ім’я Саллі збирається їхати в Нью-Йорк, і її подруга просить підкинути заодно і свого бойфренда Гаррі. За час в дорозі нічим до цього не пов’язані хлопець і дівчина переживають найширший спектр емоцій від антипатії один до одного до зацікавленості. Прибувши в Нью-Йорк, вони ніколи не спілкувалися б знову, якби не доля, яка раз у раз зіштовхувала їх через роки і не давала можливості побудувати відносини з іншими.

«Жовтневе небо»

AAAABVsmThyqtHvgtcq8F9ciWCmRE_bjpNYieqgh74DE5YecoVwLSInIKDmo0wMQsogkH9a2COpCnGEnEhiAYYKT2lNexnKj
Прекрасний фільм, що розповідає про нелегке життя в шахтарському містечку, стане хорошим емоційним струсом для тих, хто впадає восени в меланхолію. «Жовтневе небо» зняте по реальній історії Хомера Хікема. Після запуску радянського супутника головний герой настільки закохався в космос, що поставив перед собою завдання – побудувати власну ракету і запустити її в космос. У цьому йому починають допомагати троє друзів і шкільна вчителька. Однак батько Хомера, шахтар – роботяга, що бачить сина тільки в ролі продовжувача своєї нелегкої справи, категорично противиться прагненням своєї дитини.

«Запитайте в осені»

1
Сюжет українського фільму нескладний: Мілочка – талановита дівчина, яка пише щирі і проникливі пісні. Але ні її батьки, ні друзі, ні навіть вона сама не вважають музику серйозним заняттям. Під тиском батьків дівчина поступає в «потрібний» виш і виходить заміж за нелюба. Крок за кроком вона зраджує себе і свою мрію, розлучається з першим і єдиним коханням.
Незважаючи на всі прикрощі та біди, Мілочка продовжує писати пісні – тільки в ці моменти вона може залишатися собою. Зустріч з літньою акторкою оперети та співачкою в одному лиці, змінить ставлення головної героїні до себе. Вона зрозуміє найголовніше: при будь-яких обставинах треба слідувати за своєю мрією! І тоді все вийде – любов повернеться, а твої пісні почує весь світ.

«Сторожова застава»

Сторожова_застава
Цей сімейний та захоплюючий український фільм про пригоди юного рятівника залюбки підніме настрій навіть у найпохмуріші дні. Через сонячне затемнення активується магічний портал, й звичайний підліток Вітя опиняється у минулому. Він потрапляє в часи богатирів, магії, відважних воїнів і підступних чаклунів. Разом з Іллею Муромцем, Добринею Микитичем та Олешком Поповичем хлопцю прийдеться пройти через безліч пригод і випробувань, аби захистити від ворогів рідну землю.

«Козаки. Абсолютно брехлива історія»

Козаки._Абсолютно_брехлива_iсторiя

Ніщо так не красить осінні вечори, як гарна комедія. «Козаки. Абсолютно брехлива історія» – це той самий історичний серіал, який сподобається навіть найвибагливішому глядачу та скрасить холодні осінні вечори. За задумом сценаристів, щоб викупити матір з турецького полону, Іван краде коштовності у московського царя. В тому числі, і магічну сережку, предмет непереможності влади цього царя. Сережка потрапляє на Запорозьку Січ до вуха Кошового. Виявляється, що викрасти її у козаків ще складніше. Крім того, за Іваном йде полювання з боку московського царя.

В епізодах серіалу знімалися багато запоріжців, коли зйомки проходили в нашому місті. А саме – в історико-культурному комплексі «Запорізька Січ». Креативний продюсер, автор ідеї і сценарію Олег Зборовський розповів, що ідея зняти серіал про козаків народилася не так давно, близько 5 років тому. А оскільки сам він родом з Бердянська, з самого початку він і не сумнівався, що знімати частину сцен потрібно саме на Хортиці. Інакше, за словами Олега Зборовського, було б не чесно і не автентично.

«Чоловіки, жінки і діти»

280x178_2
З появою інтернету життя людей дуже сильно змінилося. Тепер, щоб дізнатися що-небудь корисне, не потрібно йти в бібліотеку і перебирати безліч книг, досить просто задати питання в інтернеті. Також перейшло на новий рівень і спілкування людей: тепер можна підтримувати зв’язок з людьми на іншому кінці планети і заводити знайомства по всьому світу.

Однак з приходом в наше життя нових технологій та інтернету також змінилося міжособистісне спілкування людей. Тепер багато спілкуються за допомогою чатів, месенджерів та соціальних мереж, перестаючи зустрічатися на вулиці і проводити час разом, поступово узнаючи один одного.

Все більше ми занурюємося у віртуальний світ, забуваючи про тих, хто знаходиться поруч з нами. Сюжет фільму розповідає про декількох підлітків і їх батьків, які намагаються зрозуміти, як інтернет змінив їх.