Про нагальні проблеми міста йшла мова на зустрічі трудового колективу ДніпроГЕСу з Віктором Бусько, депутатом обласної ради, представником команди Володимира Буряка

Зокрема, людей турбували питання стану доріг, громадського транспорту, недобудованих мостів і сфери ЖКГ.

Люди висловлювали свої побажання про розвиток міста, скаржилися на проблеми, розмовляли про роль народних депутатів в захисті інтересів міста.

– Піти в Верховну Раду відстоювати інтереси Запоріжжя мене змусило відчуття несправедливості. Розказують нам про децентралізацію, але наше місто, як було донором іншим областям, так і залишається. Ось факт. Податків ми заплатили в державний бюджет 18 мільярдів, а назад до нас повернулося лише 738 мільйонів гривень. Причому і сусідньому Дніпрі відсоток інший, тому що у них в Раді є кому постояти за своє місто. А в нас – немає, – зазначив Віктор Бусько. Найболючіше питання для працівників Дніпрогесу – це будівництво мостів, яке триває вже другий десяток років. Колектив електростанції, як ніхто знає, що відремонтувати як слід дорожнє полотно на греблі немає можливості без повного закриття руху по ДніпроГЕСу щонайменше на півроку. Для цього треба добудувати мости через Хортицю. Потребує капітального ремонту також мости Преображенського. Обидва об’єкти не бачили ремонту понад 70 років.

– Вважаю, що треба будувати об’їзну дорогу для вантажного транспорту. Ніде в Європі по греблі електростанцій вантажівки не їздять, – сказав Віктор Бусько.

На думку Віктора Буська, завершити будівництво мостових переходів в Запоріжжі – реально.

– Абсолютно реальні проекти в нас! Питання в тому, що люди із Києва їх сьогодні не бачать – ну не видно звідти їм Запоріжжя. Київська влада не їздить сьогодні по дорогам нашого міста. Вважаю, що потрібно передати проект будівництва мостів разом із фінансуванням місту Запоріжжя, – сказав Віктор Бусько.

Працівники ГЕС запитували, чи будуть нові тролейбуси і коли пустять громадський транспорт через Хортицю. Віктор Бусько запевнив, що програми міського голови про розвиток транспорту в Запоріжжі реалізується по плану. До кінця року це все повинно статися. Також люди просили депутата посприяти відновленню зупинки муніципальних автобусів та маршруток «За вимогою», що розташована на в’їзді на греблю. Зараз там водії зупинятися відмовляються, тому людям приходиться на роботу та з роботи йти пішки і в дощ, і в сніг, і під сонцем.

Віктор Бусько запевнив, що проблеми Дніпровського району знає дуже добре, бо живе тут. Регулярно проводить зустрічі із виборцями. Не раз як депутат надавав допомогу по зверненням.

На зустрічі серед проблем озвучили й питання оновлення місць відпочинку у Дніпровському районі. Віктор Бусько зазначив: у Запоріжжі продовжує реалізовуватися програма Володимира Буряка із благоустрою міста. В рамках її дії реконструкція чекає і на парк Енергетиків.