Вже другий тиждень Запорізький коледж радіоелектроніки знаходиться без води

Більше 60 років тут не замінювали водопровідну трубу. З часом її термін експлуатації вичерпано.

– Зараз близько 30 метрів старого водопроводу потребують заміни. Ми зверталися у комунальні підприємства. Але вони говорили, що труба на нашому балансі. Ми власними силами вирішити проблему не можемо, оскільки потрібна спецтехніка. Тут проходить проїжджа частина. Глибина труб 3,5-5 метри. Водопровід холодної води підключається до міської центральної магістралі. Аварійна ділянка починається під’єднання труби в міську магістраль. Вона проходить через проїжджу частину вул. Шкільної. Близько 300 людей залишилося без води, – зазначила директор коледжу радіоелектроніки національного університету «Запорізька політехніка» Ольга Паршай. – Ті суми, які підрядна організація нам виставила, ми не «потягнемо». Ми вирішили звернутися до команди Володимира Буряка, яка вирішить проблему.

Це питання під свій контроль взяв представник команди Володимира Буряка Ігор Чумаченко. Він особисто приїхав у коледж, щоб в усьому розібратися.

– Не зважаючи на те, що це не мій округ, до мене звернулися. У гуртожитку проживають студенти, які залишилися на літо у місті, щоб працювати. Ми повинні підтримувати молодь. Це питання можна було вирішити через комунальні підприємства, але, на жаль, цієї системи на балансі підприємств немає, – сказав Ігор Чумаченко. – Я прийняв рішення взяти це питання під свій контроль і до кінця тижня ми все вирішимо. Наступну зустріч зі студентами проведу і поспілкуюся про розвиток Запоріжжя.

За словами директора коледжу, завдяки міським програмам вдалося оновити матеріально-технічну базу.

– Другий рік поспіль ми беремо участь у різних соціальних програмах і завдяки цьому ми отримали більше 200 тис гранту на придбання нової техніки. Ми бачимо, що команда Володимира Буряка працює на благо містян, – сказала Ольга Паршай.