Заступник запорізького міського голови Олексій Бородай під час програми «Черговий по місту» на телеканалі Z розповів про роботи, які наразі ведуться в Запоріжжі

– У Запоріжжі продовжується ремонт доріг та тротуарів у Шевченківському, Заводському, Хортицькому районах. У місті продовжується реконструкція парків. Міський голова Володимир Буряк відвідав парк Гагаріна – центральний парк Комунарського району. Там вже завершується друга черга реконструкції. Незабаром розпочнеться третій етап робіт, – підкреслив Олексій Бородай.

Під час ефіру заступник міського голови нагадав, що цього року буде завершено будівництво нового терміналу в аеропорту «Запоріжжя».

-Мер побував на будівництві нового терміналу в аеропорту та перевірив виконання робіт. Згідно останнього звіту підрядника, завершення будівельних робіт можливе до кінця року. Було також придбано нове обладнання для аеропорту, – сказав Олексій Бородай.

Він також розповів про роботу комунальників у літній період, наголосивши, що вони працюють в штатному режимі та виконують свої основні обов’язки.

 

Повний випуск телепередачі можна подивитися на відео.

Нагадаємо, ремонт доріг триває в Заводському районі Запоріжжя, завершується перший етап будівництва сучасної дороги по вулиці Шкільній, а також ремонтується великий блок соціально важливих об’єктів у Вознесенівському районі.

Читайте також: У Запоріжжі парк Гагаріна змінюватиметься й надалі.