В музичній школі №5 триває капітальний ремонт приміщень

Це єдиний заклад естетичного виховання на правому березі. Зараз у школі навчаються 370 учнів. Умови, в яких займаються юні музиканти, не відповідають потребам. Адже школа розташовується в приміщенні виробничих майстерень ВРЕЖО №7. Зрозуміло, що прийняти велику кількість дітей у маленьких класах не можливо. За дорученням мера Запоріжжя Володимира Буряка, в департаменті культури та туризму запропонували декілька варіантів розширення бази навчального закладу. Найбільш прийнятним стала оренда крила школи, що розташовується поруч. На минулій сесії депутати міськради депутати міськради проголосували за виділення коштів на це.

– Через свої невеличкі приміщення школа не могла прийняти велику кількість дітей, охочих займатися музикою. При вступі конкурс складає 6 осіб на місце. Це дуже багато, і надзвичайно шкода позбавляти можливості навчання тих, хто має бажання та здібності до занять мистецтвом, – зазначила Тетяна Степурко.o_1eefveb07hmtqml1h3jmbv1m193do_1eefveb07185a1rg01o3d1a7cest3e o_1eefveb081pq618jn1hkrfr55mf3g

Окрім цього, приведуть до ладу й нинішнє приміщення. Тут оновлять навчальні класи, концертну залу, вбиральню та фойє. Впорядкують прилеглу територію. На подвір’ї замінять асфальт, встановлять освітлення, облаштують лавки та парковку для велосипедів.

– Дійсно, ми останні три роки за дорученням міського голови Володимира Буряка втілюємо таку масштабну програму з оновлення матеріально-технічної бази наших мистецьких і музичних шкіл. Також продовжується приведення до ладу доріг до них. Музична школа знаходилася в непристосованій будівлі. Нам вдалося домовитися, і ми взяли в оренду ще 15 кімнат у гарному приміщенні сусідньої школи, яка знаходиться на відстані 50 м. Виділили додаткові кошти – близько 1,6 млн грн – для того, щоб це приміщення, в якому багато років працює дитяча музична школа № 5, привести до ладу, – розповів заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

З нового навчального року в музичні й школі відкриють додаткові образотворче й хореографічне відділення, повідомляє пресслужба міськради. Попит на них є, але раніше навчати цим дисциплінам не дозволяла відсутність приміщень.Після розширення навчальної бази учнів у школі стане значно більше.

Читайте також: У лікарнях Запоріжжя створять потужні відділення невідкладної допомоги