Цього року 200 балів за іспити набрали 14 учнів

Завершилась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. У Запорізькій області 14 випускників склали тести на 200 балів. Це вдвічі більше, ніж у минулому році. Про це повідомляє сайт запорізької облдержадміністрації.

На 200 балів склали ЗНО з хімії 4 випускників. Це учні запорізького ліцею №99, бердянської школи №7 і запорізького ліцею «Перспектива». Така ж кількість учасників отримали найвищій бал за тестування з англійської мови. Серед них випускники запорізьких ліцею № 62, гімназії №31, класичного ліцею та один випускник минулих років.  Троє школярів набрали 200 балів з біології – випускник енергодарської школи №2, токмацької школи № 5, а також випускник минулих років. Учасники ЗНО з запорізького ліцею № 99 та гімназії № 28 показали найвищій результат на тестуваннях з математики. Випускниця веселівської школи №1 отримала найвищій бал за ЗНО з історії України.

Нагадаємо, цьогорічне оцінювання проходило в умовах карантину через пандемію коронавірусу. Через це були перенесені терміни проведення ЗНО та умови допуску учнів. Як писав сайт “Запорозька Січ”, одного з учнів не пустили складати тестування з української мови та літератури через підвищену температуру.

Зараз триває додаткова сесія ЗНО для тих учасників, хто з поважних причин не зміг взяти участь в основній сесії та триває розгляд поданих апеляцій.

Читайте також: У Запоріжжі капітально оновлюють дитячу музичну школу