Вони зокрема виявлятимуть дітей та педагогів, які мають респіраторні захворювання, схожі з коронавірусом

Це питання обговорювалось на сьогоднішній нараді з директорами шкіл. Завдяки домовленостям, яких досяг мер Запоріжжя Володимир Буряк з керівництвом медичного університету, більше 200 інтернів допоможуть навчальним закладам міста виконувати карантинні вимоги, і таким чином, проходитимуть практику, повідомляється на сайті міськради.

– Хочу подякувати ректору медичного університету Юрію Колеснику за реалізацію такого спільного проєкту. Також висловлюю слова подяки інтернам, які проходитимуть практику у наших школах, допомагаючи навчальним закладам, – заявив Володимир Буряк.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, на нещодавні сесії з міського бюджету були виділені 2,9 млн грн на підготовку шкіл Запоріжжя до нового навчального року. Завдяки цьому були створені запаси антисептиків, термометрів, вбиральні забезпечені сушарками та паперовими рушниками тощо.

– Зрозуміло, що цієї суми не вистачить на весь рік. На наступній сесії також плануємо виділити додаткові кошти. Наше спільне завдання створити безпечні умови для педагогів, школярів. Нажаль ми не отримуємо у цьому питанні підтримки державного бюджету, але зі свого боку місто і далі продовжить фінансувати необхідні заходи, – наголосив Володимир Буряк.

Нагадаємо, завдаки вчасно вжитим заходам у тому числі й з боку міської влади Запоріжжя продовжує знаходитись в “зеленій зоні”. Це означає, що навчання в міських школах розпочнеться з 1 вересня. Проте, навчання в школах цього року буде організовано таким чином, щоб дотримуватись усіх карантинних заходів. Зокрема, серед обов’язкових умов для роботи навчальних закладів – температурний скринінг вчителів, наявність антисептіків на вході, ретельне миття рук педагогами та дітьми після кожного уроку, масковий режим. Крім того, рекомендовано мінімізувати  пересування школярів з одного кабінету в інший.

Читайте також: Коли в Запоріжжі запрацює новий тролейбусний маршрут