У Запоріжжі в Дніпрі виявили білу пляму невідомої речовини

У зв’язку з цим було терміново зібране засіданні міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. Було вирішено взяти проби речовини, а поки ведеться перевірка – обмежити для містян купання на пляжах Запоріжжя. Про це повідомляли відпочиваючим.

На жаль, з’ясувалося, що речовина, яку виявили у водах Дніпра, шкідлива для здоров’я. Про це повідомим радник міського голови Валерій Еделєв під час сьогоднішньої оперативної наради. Проби брали безпосередньо речовини, сьогодні також перевірять, наскільки вона вплинула на стан води. До завершення перевірки пляжі міста залишаться закритими для відвідувачів, повідомляє пресслужба мерії.

Спеціалісти не називають джерело речовини та де воно знаходиться. Мер Запоріжжя Володимир Буряк дав дорученя звренутися до відповідних служб, а також прокуратури.

– За моїм дорученням вже підготовлено листи до Держпродспоживслужби, екологічної інспекції з вимогою розібратися у ситуації. Вважаю, що також необхідно звернутися до прокуратури. Необхідно не лише встановити джерело забруднення, а й притягнути винних до відповідальності, – зазначив Володимир Буряк.

Читайте також: У Запоріжжі інтерни медуніверситету допоможуть школам організувати навчання в умовах карантину