21 квітня запоріжці будуть обирати Президента України

У неділю, 21 квітня, відбудеться другий тур виборів Президента. Наразі міська влада перевіряє готовність виборчих дільниць до голосування в Запоріжжі.

Сьогодні під час наради в міськраді керуючий справами виконкому Роман Омельянович переконався, що всі виборчі дільниці забезпечені приміщеннями, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, зв’язком та всім необхідним. Проблем з матеріально-технічним забезпеченням немає.

вы

Він також наголосив, що до 15 квітня мають бути остаточно сформовані виборчі комісії, уточнені списки виборців, облаштовані для голосування приміщення, підготовлена та перевірена на відповідність закону про вибори інформація про кандидатів, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Людям, які планують голосувати не за місцем проживання, до 15 квітня треба звернутися з відповідною заявою в органи ведення реєстру виборців.

У день виборів,  21 квітня, в Запоріжжі в посиленому режимі працюватимуть комунальні служби, співробітники поліції та ДСНС.

Правоохоронці звернулися до громадян з проханням утриматися від фото- та відеозйомки бюлетенів у день голосування та наголосили, що за порушення таємниці голосування передбачена кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, перший тур виборів у Запоріжжі пройшов спокійно, без грубих порушень законодавства.