Важливі міські програми фінансуються не тільки з бюджету Запоріжжя, а й за рахунок кредитних та інвестиційних коштів

Кілька останніх років міська влада тісно співпрацює з «Укргазбанком». Завдяки цьому в Запоріжжі реалізуються важливі програми – придбали нові комфортабельні автобуси, в аеропорту будується сучасний термінал.

Сьогодні міський голова Володимир Буряк зустрівся з представниками «Укргазбанку», щоб підсумувати результати спільної роботи та обговорити плани щодо подальшої співпраці.

банк

– «Укргазбанк» показав себе за ці кілька років надійним партнером міської влади у реалізації програм, спрямованих на розвиток Запоріжжя. Можна сказати, що банк підставив місту надійне фінансове плече, відкривши кредитні лінії для впровадження важливих проектів, – наголосив Володимир Буряк.

Нагадаємо, в Запоріжжі було придбано 95 «МАЗів» великої місткості, 85 з них на умовах договору фінансового лізингу з «Укргазбанком». 

Комфортабельні автобуси працюють як на старих, так і на нових маршрутах, яких з’явилося в місті чимало. Нещодавно в Запоріжжі почав працювати новий маршрут № 39, який курсує від Нікопольського повороту до вокзалу «Запоріжжя-2». Слідом за ним відкрили маршруту – №29, який з’єднав Заводський район з Південним мікрорайоном. У травні запустять маршрут №94 між Комунарським та Шевченківським районами.

Мер наголосив, що реалізація програми фінансового лізингу для закупівлі великих автобусів стала справжнім проривом у сфері пасажироперевезень у Запоріжжі. Не менш важливим для міста та області в цілому є будівництво нового терміналу в Міжнародному аеропорту «Запоріжжя», яке також відбувається з залученням кредитних коштів. На сьогодні там вже виконано 90% загальнобудівельних робіт.

Під час зустрічі керівництво «Укргазбанку» висловило свою готовність і надалі підтримувати програми, спрямовані на соціально-економічний розвиток Запоріжжя, повідомляє сайт мерії.