П’ять професійних столів для гри в настільний теніс вручив дитячо-юнацькій спортивній школі №4 заступник міського голови, представник команди Володимира Буряка Анатолій Пустоваров

У той же день на багатофункціональному стадіоні в школі №71 було проведено відкритий аматорський турнір для всіх бажаючих. АнатолійПустоваров теж взяв в ньому участь.

– Вже четвертий рік в Запоріжжі реалізується програма Володимира Буряка по оснащенню спортивних шкіл сучасним інвентарем та знаряддям. Наша мета – здорове, всебічне розвинене молоде покоління запоріжців. Щоб забрати дітей з вулиць, надати їм умови для змістовного та корисного дозвілля, в місті працює 20 ДЮСШ, де культивуються 28 видів спорту. Більше 6,5 тисяч дітей обрали спорт і показують гарні результати на змаганнях різного рівня. І ми радіємо разом з батьками і тренерами і пишаємося ними! – відзначив Анатолій Пустоваров.

Як розповів президент Федерації настільного тенісу в Запорізькій області Олександр Пельонкін, за останні два роки стався стрибок в розвиток настільного тенісу в Запоріжжі. Завдяки фінансовій підтримці міста вдалося підняти цей спортивний напрямок на новий рівень.

– У минулому році ми отримали значну допомогу від міста, завдяки чому з’явилося багато нових можливостей. Основний інвентар для нашого виду спорту – це тенісні столи. Коли вони в нас з’явилися, ми змогли проводити в Запоріжжі професійні змагання: цього року провели чемпіонат України серед юніорів, в минулому році – Кубок України. Одна з спортсменок школи стала неодноразовим призером чемпіонату України серед юніорів – в парному та командному розряді. Серед кадетів два спортсмени також зайняли призові місця, – розповів Олександр Пельонкін.

Поки діти змагалися на турнірі, Анатолій Пустоваров спілкувався із батьками юних спортсменів. Вони просили оснастити спеціалізовану залу для тенісу в ДЮСШ кондиціонерами. Заступник міського голови пообіцяв вирішити це питання.

– Ми будемо надалі продовжувати допомагати в оновленні матеріально-технічної бази всіх спортивних шкіл міста, – сказав Анатолій Пустоваров.