У бібліотеці Дніпровського району читачі можуть вибрати книгу через відеодзвінок

Незвичну послугу, яка стає все більш актуальною в умовах карантину, пропонують відвідувачам бібліотеки по вулиці Ладозькій, 26. Тут читачі можуть вибрати книжку через відеодзвінок. Обране видання відкладуть до вашого візиту в бібліотеку. Крім цього. в режимі  реального часу бібліотекарі порадять,  що почитати та проконсультують щодо новинок.

Скористатись послугою дуже просто. Для цього необхідно:

  • залишити свої контакти в бібліотеці за номером телефону (061) 707-26-01;
  •  вказати зручний для вас час, і фахівець  зв’яжеться з вами по відеодзвінку.

Послуга доступна з вівторка по суботу з 09:30 до 18:00 (технічна перерва з 13: 00 до 14: 00).

Також запоріжцям нагадують, що в умовах карантину в бібліотеці працює лише відділ абонементу. Читальні зали відвідувачів не приймають.

Нагадаємо, в місті триває реформа бібліотечної системи Запоріжжя. Це унікальна в масштабах України ініціатива, яка дає друге життя міським читальням. Так, за останні півтора року отримали нове життя 6 міських бібліотек. Зокрема, читальні за адресами: вул. Гоголя, 66; пр. Соборний, 173; пр. Маяковського, 7, вул. Ситова, 6, вул. Історичніи?, 45, вул. Олександрівська, 51.

Також для зручності запоріжців у бібліотеках міста введені електронні читацькі квитки і створений електронний каталог видань. Тож містяни можуть взяти книжку для прочитання всього за декілька хвилин.

Читайте також: У Запоріжжі школярі повернулись за парти